İçeriğe atla

Karşılama ve Konaklama

Karşılama ve Konaklama

Eğer sizlerde saç nakli yaptırmaya karar verdiyseniz öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Doğru bir karar verebilmek için ilerideki aşamalarda olumlu sonuçları alabilmek için ektirme konusunda karar verdiğiniz anda doğru ekim operasyonu için aklınıza takılan bütün soruların bizimle iletişime geçip sorabilirsiniz. Hatta tedavi süreci ile ilgili alakalı olarak merak etmiş olduğunuz ve sizin için gerçekten çok önemli olan bütün soruları sizinle iletişime geçen personelimize çok rahat bir şekilde sorarak öğrenme şansına sahipsiniz. Bu şekilde aklınıza takılan bütün soruları sorarak kafanızda hiçbir tereddüt kalmadan işlem için bizi tercih edebilirsiniz. Eğer tercih sürecini aştı iseniz artık tedaviniz için ilk adımı atma zamanı gelmiştir.

Sizlerde bizlerle iletişime geçtikten sonra eğer bizi tercih etmeye karar verdiyseniz işlemleri başlatabiliriz. Eğer İstanbul’da iseniz sizleri özel arabalarımız ile evlerinizden alıyoruz. Bu imkânı siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Türkiye’nin her yerinden saç ekimi işlemi için bizlerle iletişime geçebilir, bu sayede iş merkezimize gelebilirsiniz. İstediğiniz mesafeden ekim merkezimize ulaşma şansına sahipsiniz. Eğer İstanbul dışında iseniz sizleri İstanbul’a geldikten sonra dilediğiniz takdirde özeldir araba ile alabiliriz ya da sizler taksi ile gelme şansına sahipsiniz bu aşamadaki bütün ücretler şirketimize aittir. Özel aracınız ile sizleri aldıktan sonra anlaşmalı olduğumuz lüks otellerden sizleri ağırlamaktayız. Karşılama ve konaklama işlemleri için sizleri lüks otelimize yerleştirdikten sonra yolculuğunuzun yorgunluğunu atabilmek için dilediğiniz süre dinleme şansına sahipsiniz. Anlaşmalı olduğumuz otelde istirahata çekilebilir bu sayede dinleme şansına sahip olabilirsiniz ve artık kendinizi hazır hissettiğiniz takdirde operasyon aşamasına geçebiliriz.

Eğer kendinizi tedavi hazır hissediyorsanız anlaşmalı hastanemiz tamamen sizlerin tatmin olacağı bir ortamda, eksiksiz tıbbi cihazların varlığıyla beraber en son kalite hastane cihazlarının bulunduğu ortamda sizleri tedavi aşamasına almaktayız. Tedavi aşaması sorunsuz bir şekilde geçtikten sonra siz değerli müşterilerimizin tekrardan istirahata çekilebilmesi için anlaşmalı olduğumuz lüks otelde ağırlayabiliriz. Sizi otelinize getirdikten sonra dinleme şansına sahipsiniz. Aynı zamanda bu işlemler için bizlere başvuru yaptıktan sonra saç ekim işlemini bittikten sonra istediğiniz takdirde dünyanın en güzel şehirlerinden bir tanesi olan İstanbul’u doya doya gezme şansına sahipsiniz. Sizler de Türkiye’nin doyumsuz güzelliği olan İstanbul’a gezebilirsiniz. İstanbul gezme aşaması bittikten sonra sizleri tekrardan aldığımız gibi özel ilk aracımız ile gitmek istediğiniz havaalanına ya da otogara bırakma hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Hizmetlerimizden ve tedavilerimizden memnun kalmanız için elimizden gelen bütün çabayı göstermekteyiz. Bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir, eğer sizi memnun edebilmiş isek sizlerde bizi tanımış olduğumuz saç, sakal ya da bıyık ektirmek isteyen tanıdıklarınızı tavsiye etmeyi unutmayınız.

Sizlerde tanıdıklarınıza sizleri karşılamada misafirperverliğimiz, karşılama ve konaklamada lüks hizmetlerimiz ve bulunmuş olduğunu lüks ortamı tanıdıklarınıza tavsiye ederek onlarında faydalanmasına imkân sağlayabilirsiniz. Onlara da İstanbul’a geldikten sonra otogarlardan ya da havaalanlarından lüks araçlarımız ile onları alma hizmetimizin olduğunu bildirebilirsiniz. Lüks araçlarımız ile sizleri bulunmuş olduğunuz yerden aldıktan sonra beş yıldızlı otellerden en güzel ortamlarda ve en iyi hizmet ile beraber karşıladığımız konaklama ve karşılama hizmetimizden ücretsiz bir şekilde faydalandığınızı söyleyebiliriniz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri onlara söyleyebilirsiniz. Aynı zamanda operasyon yapmış olduğumuz ortamın titizliğini ve klinik ortamında gerçekleştirdiğimiz yine tanıdıkların da tavsiye edebilirsiniz. Deneyimli ekip ve ekipmanlarımız sayesinde sizleri memnun etmeye çalışmaktayız. Deneyimli ve uzman ekiplerimiz yeni müşterilerini beklemektedir. İyi günler dileriz, geçmiş olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir